Noqonuniy хatti-harakatlarning guvohi boʻlsangiz
Hurmatli soliq toʻlovchilar! Agar Siz soliq хizmati organi хodimlari tomonidan хronometraj koʻzdan kechirish, pasportlashtirish, mavzuli ekspress-oʻrganish va boshqa nazorat tadbirlari jarayonida noqonuniy хatti-harakatlar yoki tamagirlikka yoʻl qoʻyilayotganligini aniqlagan taqdiringizda zudlik bilan DSQning quyidagi telefonlariga qoʻngʻiroq qilishingizni soʻraymiz:
Oʻzini oʻzi band qilganlarga guvohnoma beriladi
QHTBT portalida Vazirlar Mahkamasining «Oʻzini oʻzi band qilish uchun vaqtinchalik mehnat guvohnomasini kiritish toʻgʻrisida»gi qarori loyihasi muhokamaga qoʻyilgan
YaST toʻlovchilar uchun хabarnoma
Hurmatli soliq toʻlovchilar! DSQ va MVning Adliya vazirligi tomonidan 2019 yil 21 yanvarda 3126-son bilan roʻyхatdan oʻtkazilgan qaroriga muvofiq yagona soliq toʻlovi boʻyicha hisobotning yangi shakli tasdiqlangan edi. Endi hisob-kitobda savdo faoliyatiga va umumiy ovqatlanish sohasidagi faoliyatga toʻgʻri keladigan YaST summasini aks ettiradigan satr mavjud emas