Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti Administratsiyasi faoliyati samaradorligini oshirish chora-tadbirlari toʻgʻrisida |
U.S. Ismailovni Oʻzbekiston Respublikasi Prezidentining davlat хizmati va hokimiyat vakillik organlari bilan hamkorlik qilish masalalari boʻyicha maslahatchisining oʻrinbosari lavozimiga tayinlash toʻgʻrisida
PF-5796 |
Sh.D. Kudbiyevni Oʻzbekiston Respublikasi Prezidentining davlat хizmati va hokimiyat vakillik organlari bilan hamkorlik qilish masalalari boʻyicha maslahatchisi lavozimiga tayinlash toʻgʻrisida
PF-5797 |
K.K. Kuranbayevni Oʻzbekiston Respublikasi Prezidentining davlat хizmati va hokimiyat vakillik organlari bilan hamkorlik qilish masalalari boʻyicha maslahatchisining birinchi oʻrinbosari lavozimiga tayinlash toʻgʻrisida
PF-5798 |
Oʻzbekiston Respublikasi mustaqilligining yigirma sakkiz yilligi munosabati bilan davlat хizmatchilari hamda ishlab chiqarish va ijtimoiy-iqtisodiy sohalar хodimlaridan bir guruhini mukofotlash toʻgʻrisida