Саволнинг ID си: 7316
Иностранная компания (Нидерланды) предоставила программное обеспечение клиенту в Узбекистане и заключила договор на оказание услуг по технической поддержке. Исполнитель физически не находится на территории Узбекистана, продукт предоставляется на диске и сопровождается онлайн поддержкой.
Не приводит ли договор на предоставление программного продукта с технической поддержкой онлайн к образованию постоянного учреждения иностранной компании в Республики Узбекистан?
Экспертларнинг жавоблари:

Ушбу материални фақат Buxgalter Pro фойдаланувчилари ўқий оладилар.

Фойдаланиш учун ҳақ тўладингизми? Логин ва пароль бўйича сайтга киринг.

Фойдаланиш имконига эга эмасмисиз? Синов версиясини расмийлаштириб, тизимнинг барча афзалликларини баҳоланг!

Синов версиясини расмийлаштириш


Buxgalter Pro да ҳар куни самарали ишлаш учун тайёр ечимлар, бахгалтерия ўтказмалари ва ҳужжатлар намуналари тўпланган. Амалиётчилар ва солиқ маслаҳатчиларининг амалдорлар билан келишилган эксперт тушунтиришларидан фойдаланинг!

lock