Саволнинг ID си: 6448
Cантехники ТСЧЖ высказали живущему на втором этаже собственнику квартиры предположение, что в шахте на входе в туалет течет кран холодной воды. Они вошли в квартиру, но увидев, что шахта закрыта пластиком, ушли. Через 2 часа пришел председатель ТЧСЖ и подчеркнул, что шахту нужно проверить, а потому пластик необходимо нарушить. В случае препятствия этому грозил применить меры. Но квартировладелец недавно отремонтировал туалет за свой счет.
Какими нормативными актами регулируются обязанность собственника квартиры по допоску к шахте? Вправе ли ТЧСЖ подавать в суд на собственника?
Экспертларнинг жавоблари:

Ушбу материални фақат Buxgalter Pro фойдаланувчилари ўқий оладилар.

Фойдаланиш учун ҳақ тўладингизми? Логин ва пароль бўйича сайтга киринг.

Фойдаланиш имконига эга эмасмисиз? Синов версиясини расмийлаштириб, тизимнинг барча афзалликларини баҳоланг!

Синов версиясини расмийлаштириш


Buxgalter Pro да ҳар куни самарали ишлаш учун тайёр ечимлар, бахгалтерия ўтказмалари ва ҳужжатлар намуналари тўпланган. Амалиётчилар ва солиқ маслаҳатчиларининг амалдорлар билан келишилган эксперт тушунтиришларидан фойдаланинг!

lock