Соответствие наименования товара и его ИКПУ при приобретении и при реализации

Саволнинг ID си: 29225
Предприятие розничной торговли (супермаркет) приходует приобретенные товары по наименованиям и ИКПУ в соответствии с указанными в ЭСФ поставщиков.
Вправе ли предприятие розничной торговли, приходуя товар на баланс и затем реализуя его, при соответствии указанным в ЭСФ поставщиков ИКПУ отражать его по наименованиям, принятым на предприятии, а не по указанным в ЭСФ поставщиков?
Экспертларнинг жавоблари:

Ушбу материални фақат Buxgalter Pro фойдаланувчилари ўқий оладилар.

Фойдаланиш учун ҳақ тўладингизми? Логин ва пароль бўйича сайтга киринг.

Фойдаланиш имконига эга эмасмисиз? Синов версиясини расмийлаштириб, тизимнинг барча афзалликларини баҳоланг!

Синов версиясини расмийлаштириш


Buxgalter Pro да ҳар куни самарали ишлаш учун тайёр ечимлар, бахгалтерия ўтказмалари ва ҳужжатлар намуналари тўпланган. Амалиётчилар ва солиқ маслаҳатчиларининг амалдорлар билан келишилган эксперт тушунтиришларидан фойдаланинг!

lock